Україна та США почали спільний проект в сфері ядерної енергетики

Конференція з нагоди започаткування проекту щодо ядерної енергетики

Україна і Сполучені штати Америки розпочали важливий спільний проект в сфері освіти і досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії. Об этом сообщает alfred.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, країни обмінюватимуться знаннями і технологіями для безпечного і ефективного використання мирного атома.

Важливо! В Україні збудують завод із виробництва ядерного палива

Також у рамках конференції в США посольство України представило виставку "50 винаходів, які Україна подарувала світові". Її можна побачити в одному з провідних навчальних закладів США – університеті Джорджа Вашингтона.

Посол України Валерій Чалий зазначив, що сьогодні Україна має великий потенціал і потужних фахівців в ядерній сфері, готових застосовувати свої вміння для реалізації спільних з американськими партнерами проектів.

Зазначимо, що 2 серпня офіційно завершився термін дії договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності між Сполученими Штатами та Росією. Цьому передували тривалі ракетні суперечки, попереджання з боку НАТО та побоювання європейських країн.

Натомість міністр оборони США Марк Еспер озвучив позицію Вашингтону щодо розміщення новихамериканських ракет наземного базування в Азії після того, як перестав діяти договір із Росією про заборону таких ракет.

ядерна зброя
Країни, які мають ядерну зброю


Джерело статті: “http://24tv.ua/ukrayina_ta_ssha_pochali_spilniy_proekt_v_sferi_yadernoyi_energetiki_n1190054”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя