Два питання щодо торгових точок у Луцьку виконком зняв з розгляду


Питання щодо режиму роботи одного з торгових павільйонів та розміщення ще однієї торгової точки спрямували на доопрацювання.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 4 вересня.

Начальник управління розвитку підприємництва та реклами Н аталія Рибай запропонувала зняти на доопрацювання питання про режим роботи торгового павільйону «Бруклін». Підприємець Андрій Дирко звертався щодо встановлення цілодобового режиму роботи торгового павільйону «Бруклін» на зупинці громадського транспорту на проспекті Президента Грушевського, 1а, на термін до 01.01.2020 року. Посадовець пояснила, що питання вирішили зняти, тому що йдеться про зовнішній вигляд об’єкта.

Окрім того, начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз попросив зняти на доопрацювання питання щодо погодження розміщення торговельного павільйону на вулиці Кравчука, 5 підприємцю Ігорю Третевичу. Він пояснив, що потрібно попрацювати над зовнішнім виглядом торговельного павільйону.

Нагадаємо, у Луцьку планують привести до ладу усі магазини, що розташовані на зупинках громадського транспорту. Так, повідомляли, що у Луцьку є 72 таких магазини, 90% яких перебувають у жахливому естетичному стані.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dva-pytannia-shchodo-torhovykh-tochok-u-lutsku-vykonkom-zniav-z-rozhliadu-cher/” Об этом сообщает nedelya.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя