Суд відпустив під домашній арешт затриманого на хабарі лікаря інституту Шалімова

<p>СБУ викрила заступника директора Інституту Шалімова Олега Котенка на хабарі у $20 тисяч Об этом сообщает <a href=infokava.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Суд відпустив під домашній арешт затриманого на хабарі лікаря інституту Шалімова">

СБУ викрила заступника директора Інституту Шалімова Олега Котенка на хабарі у $20 тисяч

За рішенням суду Котенко зобов’язаний не залишати будинок в період з 21:00 до 7:00


Затриманого завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології Олега Котенка Голосіївський райсуд Києва відпустив під нічний домашній арешт.


Про це 4 жовтня повідомляють «Вести».


Відповідаючи на запитання журналіста видання, Котенко заявив, що не знає, чи зможе оперувати, перебуваючи під арештом хоча б в денний час. Це питання він має намір з’ясувати найближчим часом в адміністрації інституту.


За рішенням суду Котенко зобов’язаний не залишати будинок в період з 21:00 до 7:00. Запобіжний захід буде діяти до 1 грудня 2019 року.


Водночас суд задовольнив клопотання прокурора про відсторонення Котенка з посади завідуючого відділенням на час досудового розслідування. Однак він може здійснювати діяльність як лікар: надавати медичну допомогу і брати участь в операціях.


Нагадаємо, Служба безпеки України викрила заступника директора Інституту Шалімова Олега Котенка на хабарі у $20 тисяч.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/criminal/sud-vidpistiv-pid-domashniy-aresht-zatrimanogo-na-habari-likarya-institutu-shalimova-630295.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя